­

Nabízíme Vám vysoce kvalitní digitální tisk na našich strojích XEROX VERSANT 2100, XEROX DocuColor a HP DesignJet. Od roku 2004 bylo našim cílem nabídnout našemu zákazníkovi kompletní službu. Od zadání a zpracováni grafiky, focení výrobků a sazbu v našem grafickém studiu až po finální malonákladový tisk.

Nejsme žádní kluci s kopírkou.

Za naším tiskem a další zpracováním si 100% stojíme. Od prvních strojů Tekronix Phaser přes poloprodukční stroje XEROX až po digitální ofset HP INDIGO 3050 jsme postupně zvyšovali jak kvalitu tisku, tak rychlost zpracování. V roce 2017 jsme zakoupili nový produkční stroj XEROX VERSANT 2100 PRESS a plně jej zapojili do našeho tiskového centra. Samozřejmostí jsou dokončovací práce, kvalitní řezání na stohové řezačce EBA, falcování na stroji MORAGANA Digi Fold Pro a UCHIDA AEROFOLD, snášení a vazbu V1 na stroji WATKISS VARIO, V2 vazbu lepidlem PUR od firmy FASTBIND, laminaci ROYAL SOVEREIGN, kroužkovou vazbu RENZ a mnoho dalších.

Samozřejmě, že všechno co vyprodukuje naše grafické oddělení netiskneme u nás. Cena tisků je pro Vás vždy jedním z důležitých parametrů a proto v určité fázi kooperujeme s velkými ofsetovými tiskárnami se stroji Heidelberg. Cena digitálního tisku je výhodnější pouze do určitého nákladu. Nebudu Vám tvrdit, že v našem provozu máme i ofsetové stroje, ale mohu Vám nabídnout nezávaznou kalkulaci tisků. Několika milionový obrat v tiskárnách se kterými úzce spolupracujeme, nám dává podmínky, Vám nabídnout zajímavé ceny i v ofsetovém prostředí. Neváhejte zavolat nebo napsat.

 

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­