­

AKTUÁLNÍ INFO

27.11.2018 Zprovoznili jsme nový systém kalkulací Vašich tiskových zakázek.
Na našich stránkách již nebudeme zveřejňovat orientační ceníky tisků pro Vaši informaci. Na základě vyhodnocení přístupů na naše www stránky do sekce ORIENTAČNÍCH CEN TISKŮ jsme zjistili přístupy konkurenčních firem a používání našich kalkulátorů pro nekalou soutěž v tiskovém oboru. Nechceme Vás Však připravit o možnost zrychleného získání orientačních cen tisků. Proto jsme umístily ceníky pro Vás do sekce KALKULACE do které získáte přístup po registraci v systému. Tento způsob Vás sice mírně zdrží při potřebě získat cenu, musíte se přihlásit, ale na druhou stranu jsme pro Vás připravili archiv Vašich kalkulací a můžete se tak zpětně podívat do historie již spočítaných zakázek. Věříme, že nás v tomto kroku pochopíte a podpoříte. V této sekci také naleznete ORIENTAČNÍ CENÍK TISKŮ.

 

KALKULAČNÍ SYSTÉM

ZAKÁZEK

TECHNICKÁ PODPORA

Zprovoznili jsme nový systém technické podpory hostingů.
Pro zrychlení zpracování Vašich technických dotazů nebo případných oprav a úprav všech typů hostingů jsme pro Vás připravili Ticketovací systém technické podpory. Vaše požadavky a naše následné reakce jsou dlohodobě evidovány a slouží jak Vám k evidenci tak k prokázání přístupů našich techniků do Vašeho systému dle požadavků Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR)

Potisk obálek DL a C5.
Nově jsme do našeho tiskového portfolia zařadily tisk na obálky všech standardních rozměrů. Obálky tiskneme jak klasické bez okénka tak obálky s okénkem.

Efektové fólie - digitální přenos zlatých, stříbrných, bronzových fólií
Nově nabízíme dokončovací práce přenosem speciálních fólií na tištěnou grafiku. V nabídce máme zlaté, stříbrné a ochranné kaleidoskopické fólie. Na Vaše tiskoviny například titulní strany diplomových prací, aplikujeme např. zlatou fólii (nápis) pro zvýšení prestižnosti dokumentu. Fólie s ochranným kaleidoskopickým efektem používáme jako bezpečnostní prvek proti kopírování, například vstupenek, certifikátů nebo dluhopisů.

Dokončili jsme www stránky ZTG s.r.o.
Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy ZTG s.r.o. Systém je založena na CMS systému JOOMLA 3 s upravenou šablonou pro splnění požadavků klienta na jednoduché a přehledné www stránky vyjadřující firemní identitu a poskytované služby zákazníkům.

ZTG

Dokončili jsme www stránky Partner Elektro a.s.
Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy Partner Elektro a.s. Systém je založena na CMS systému JOOMLA 3 s upravenou šablonou pro splnění požadavků klienta. Stránky svým obsahem zobrazují kompletní odkazy na dodávaný sortiment a katalogy elektroinstalačního materiálu, svítidel a vysokonapěťových prvků vedení od předních evropských a světových dodavatelů.

Dokončili jsme eshop Vacushape firmy Wellnessprofi s.r.o.
Předali jsme a nasadili do ostrého provozu jednoduchý eshop firmy Wellnessprofi s.r.o. Systém je založena na platformě Prestashop a vytvořenou a upravenou šablonou na přání zákazníka. Eshop je zaměřený na prodej cvičebních strojů a jejich doplňků které firma vyrábí a dodává zákazníkům.

Dokončili jsme eshopy Chuť zdraví a Zdraví krása dárky firmy Lada Zástěrová.
Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky eshopů chutzdravi.cz a zdrav-krasa-darky.cz firmy Lada Zástěrová. Systém je založena na platformě Prestashop s vytvořenou a upravenou šablonou na přání zákazníka. Oba eshopy jsou napojené na ekonomický systém POHODA. Skladové položky, objednávky a faktury jsou zpracovávány POHODOU a automaticky synchronizované s eshopem. Eshop zpracovává několik tisíc položek a proto je POHODA umístěna v našem MPJ Cloudu. Synchronizace mezi Pohodou a eshopem je podstatně rychlejší a stabilnější. Vzhledem k počtu produktů a počtu obednávek již není možné a rozumné plnit eshop a zpracovávat objednávky na lokálním počítači. POHODA se požívá jako terminálový klient RemoteApp.

 

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­