­

Dodáváme pokladní řešení pro všechny segmenty trhu s plnou funkčností systému Elektronické evidence tržeb (EET) od malých stánků, kiosků, bufetů a restaurací až po pokročilé systémy s několika pokladními místy, skladovou evidencí a obsluhou připojených periferií jako jsou váhy a číšnické terminály.

Pro malé provozy s požadavkem na jednoduchou obsluhu a minimem funkcí dodáváme zařízení od firmy KASAFIK.

Pokud požadujete kompletní obchodní systém, dálkovou správu a obsluhu pokladen, provozních počítačů a terminálů dodáváme velice sofistikovaný systém firmy SupportSystem LUPA NET vhodný jak pro maloobchodní prodejny potravin, tak restaurace. Systém je založen již na kompletním skladovém hospodářství, prodej přes čárové kódy až po podrobné statistiky prodejů. Jako pokladní zařízení je možné obsluhovat jak klasické pokladny např. QMP, SHARP ... tak dotykový pokladní systém POS NET.

Pokladní systém od Supportsystem POS NET je postaven na dotykovém rozhraní a dodáváme jej jak v provozu samostatné pokladny tak v konfiguraci klient server na bázi serverové aplikace s terminálovým klientským přístupem. Jako klientské stanice pro samotný prodej lze potom využít jednoduché a levné mini PC nebo terminálové klienty na bázi Raspberry PI s cenou pod 2000Kč. Pokud již vlastníte některá zařízení postavená ještě na starších způsobech komunikace, jako jsou hlavně váhy a skenery, umíme je připojit do počítačové sítě přes převodníky RS-232 - LAN. Neváhejte nás kontaktovat pro podrobné informace !!!

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­