­

Kvalitní a spolehlivý server nebo osobní počítač ? Volejte poradíme Vám !

Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou serverů a počítačů Vám předáme v podobě bezproblémového provozu.

 

IT Soulutions 

Osobní počítače, notebooky, tablety, tiskárny, scanery, jednotlivé komponenty ...

Nabízíme Vám kvalitu a seriózní jednání. Naše počítače nejsou nejlevnější, konkurovat firmám, supermarketům a elektroprodejnám, které Vás po zakoupení levného produktu odkopnou, nechceme. Námi dodané počítače nebo komponenty jsou od všech známých renomovaných výrobců a dodávají nám je největší čeští distributoři. Neprodáváme 2 roky technologicky staré počítače jako SUPER novinku !!!

Váš počítač vždy nainstalujeme, aktivujeme OS, aktualizujeme, odladíme, odtestujeme a zdarma zazálohujeme. Záruka na jednotlivé komponenty je vždy dle podmínek dodavatele a může se pohybovat až do 5 let. Pro konkrétní nabídku volejte nebo pište na naše kontaktní údaje a my Vám obratem zpracujeme nabídku nebo zavoláme cenu komponentu. Ve skladech našich dodavatelů je pro Vás připraveno více než 100.000 druhů komponentů.

Servery Supermicro a HP

Máme mnoholeté zkušenosti ze stavbou serverů, konfigurací a instalací operačních systémů Microsoft Windows server a operačního systému LINUX, kdy využíváme stabilních serverových distribucí Debian. Stavíme převážně na komponentech Supermicro nebo HP a dodáme Vám server jak pro centrální správu dat malé firmy, tak pro vysoce vytížené internetové aplikace. Server Vám předáme s nainstalovaným operačním systémem a po dohodě provedeme instalaci i Vašich dodaných účetních, skladových programů a v neposlední řadě i internetových nebo intranetových služeb. Samozřejmostí je prvotní konzultace a výběr řešení přímo pro Vás. Neváhejte nás zavolat pro informace ...  

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­